GreenDays Energy Top


Poradňa

Existuje mnoho firiem, ktoré ponúkajú predaj prírodných prípravkov. Spoločnosti Energy však nejde len o to, aby produkty predala, hoci patrí k špičke vo svojej oblasti. Naša spoločnosť, zatiaľ ako jediná v súvislosti s výrobkami, nastolila dnes tak veľmi potrebnú filozofiu zdravotnej prevencie a osvety. Širokej verejnosti naznačuje cestu k vlastnému zdraviu, ktoré je základom šťastného života každého človeka.

 

Práve preto dbáme na to, aby mali naši zákazníci možnosť bezplatne konzultovať svoje zdravotné ťažkosti vo všetkých Kluboch Energy s odborníkmi z radov alternatívnej a klasickej medicíny. Naším úsilím je, aby v každom z našich predajných miest dostali klienti možnosť využiť aj ďalšie služby, ako je napríklad spoľahlivé premeranie prístrojom Supertronic.


Pre návštevníkov našich internetových stránok máme k dispozícii virtuálnu poradňu, prostredníctvom ktorej odpovedajú na vaše otázky odborníci z rôznych oblastí. Naši konzultanti vám poradia pri riešení zdravotných problémov, no v žiadnom prípade nemôžu nahradiť vašu návštevu u lekára. Na určenie presnej diagnózy je nevyhnutná osobná návšteva u špecialistu. Úlohou poradne je navrhnúť záujemcom jednu z možností riešenia problému prostredníctvom prípravkov Energy.