GreenDays Energy Top


Predajne

Ak máte záujem kúpiť si niektoré z výrobkov nášho produktového radu, neváhajte navštíviť najbližšie obchodné zastúpenie spoločnosti, ktoré pod názvom Klub Energy sprostredkováva predaj výrobkov. Okrem tejto činnosti sa kluby programovo venujú aj zdravotnej problematike, a to ako formou osvety, tak v podobe ponuky lekárskych a obchodných poradní či alternatívnych ozdravovacích služieb. Niektoré z našich predajní dosiahli štatút regeneračných centier, kde ponúkajú okrem vyššie uvedeného aj terapeutickú starostlivosť na vysokej úrovni.

Každý Klub Energy má svoju stálu ponuku poradní, konzultácií a služieb. Okrem toho poriada každý mesiac individuálny program pre všetkých záujemcov, ktorí sa o prevencii zdravia a metódach  prírodnej medicíny chcú dozvedieť viac.

Spoločnosť Energy ponúka svojim zákazníkom rozšírenú ponuku v prípade, že sa stanú členmi nášho klubu združujúceho záujemcov o prírodnú medicínu. Členstvo v Klube Energy prináša značné výhody, a to nielen vďaka garantovaným zľavám pri nákupe tovaru.

Našim členom sú po celej SR k dispozícii zhruba desiakty medziskladov, k zabezpečujú dovoz a predaj výrobkov v iných častiach republiky, než sa nachádzajú Kluby Energy. Mnohé z týchto predajní ponúkajú aj vlastný ozdravovací program.